about us

"Ustaska to zespół naprawdę utalentowanych chłopaków. Myślę, że możemy naprawić wszystko, co jest związane z technologią."
Beatę Kowalczyk
Ustaska, founder

Nasza droga

Założona w 2000 roku przez Beatę Kowalczyk Ustaska przeszła długą drogę od swoich początków w Katowicach. Kiedy Beata zaczynała swoją działalność, jej pasja do napraw technicznych skłoniła ich do rzucenia codziennej pracy, dzięki czemu Ustaska może zaoferować wysokiej jakości usługi naprawy i doradztwa technicznego. Obecnie obsługujemy klientów w całym kraju i cieszymy się, że możemy przekształcić naszą pasję w naszą własną stronę internetową.

Co oferujemy

Naprawa komputerów i laptopów

Zapewniamy diagnostykę i naprawę płyt głównych, a także możemy zapewnić wymianę dowolnego komponentu komputerowego, takiego jak chip wideo, mostek północny, mostek południowy, złącza zasilania i inne. Możemy również przywrócić BIOS i oczyścić komputer z kurzu.

NAPRAWA TABLETU

Świadczymy usługi naprawy tabletów takich jak iPad, Samsung Tablet, Google Tablet, a także tabletów Motorola, Asus i Amazon. Masz więc możliwość wykonania naprawy ekranu, naprawy portu ładowania, wymiany baterii, naprawy uszkodzeń po zalaniu, ponownej kalibracji wadliwych czujników dotyku.

NAPRAWA TELEFONU

Dokładnie wiemy, jak rozwiązać wszelkie problemy z telefonem. Specjalizujemy się w usługach naprawczych dla każdego telefonu z systemem IOS lub Android.

NAPRAWA DYSKU TWARDEGO I USUWANIE WIRUSÓW

Nie wahaj się zwrócić do nas, jeśli masz problemy z dyskiem twardym, a może zauważysz, że Twoje urządzenie zachowuje się dziwnie. Możemy naprawić każdy element komputera, tabletu lub telefonu, zapewnić odzyskiwanie danych, usunąć wirusy i nie tylko.

Nasza misja

Witamy w Ustasce, Twoim głównym źródle wszystkiego, co robimy. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych usług naprawy technicznej, ze szczególnym uwzględnieniem naprawy komputerów stacjonarnych, naprawy laptopów, smartfonów i tabletów. Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł nasze usługi tak samo, jak będziemy im oferować.

Naprawa techniczna

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy kochają to, co robią, dlatego nasi specjaliści zapewniają szereg usług naprawy technicznej na najwyższym poziomie.

Doradztwo techniczne

Z Ustaska każdy może uzyskać profesjonalne rekomendacje dotyczące dowolnej technologii. Jakie urządzenie będzie dla Ciebie lepsze, biorąc pod uwagę jakość, cenę, funkcjonalność i wygląd? Nasi maniacy udzielą Ci odpowiedzi.