Usługi

USŁUGI BACKUPU I ODZYSKIWANIA DANYCH KORZYŚCI

SZYBKIE ODZYSKIWANIE DANYCH

Firmy tracą sprzedaż, wydajność, klientów, a nawet wiarygodność i wartość marki w wyniku przestojów i utraty danych. Chroń swoje systemy i zapisy, a także całą firmę. Nasze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii daje Ci spokój, wiedząc, że za każdym razem będziesz w stanie szybko odzyskać dane.

ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI DOTYCZĄCYMI EGZEKWOWANIA

Standardy zgodności z przepisami stale się zmieniają i mogą być trudne do spełnienia. Nie martw się, my je spełnimy, abyś Ty nie musiał się nimi zajmować. Nasz zespół ekspertów na bieżąco śledzi ważne parametry w Twoim otoczeniu rynkowym i odpowiednio wdraża rozwiązania.

CHRONI CIĘ PRZED PROBLEMAMI

Nasze usługi tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii ułatwiają ochronę danych Twojej firmy. Kopie zapasowe są zautomatyzowane, a instalacja jest łatwa. Dzięki konserwacji przez dedykowaną społeczność ekspertów, bezpieczeństwo nie jest zagrożone. System przechowywania danych poza siedzibą firmy pozwala na skalowalność i oferuje przywracanie plików 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

NAJTAŃSZY MODEL

Jedną z najlepszych rzeczy w pracy z The Engineering Team jest to, że otrzymujesz najnowocześniejszą technologię, jednocześnie oszczędzając pieniądze dzięki łatwemu dzieleniu kosztów z innymi firmami.

NAPRAWA TABLETU

Pomożemy Ci z następującymi problemami:

  1. W wyniku działania mechanicznego doszło do uszkodzenia ekranu dotykowego;
  2. Upadek tabletu spowodował pewne uszkodzenia. W przypadku silnego uderzenia, możliwe, że uszkodzeniu ulegnie ekran dotykowy, monitor lub płyta główna.
  3. Problemy wynikające z korzystania z nieoryginalnych ładowarek;
  4. Problemy z oprogramowaniem wynikające z nieprawidłowego oprogramowania sprzętowego tabletu;
  5. Uszkodzenia płaskich kabli lub płyty głównej w wyniku próby niefachowej interwencji;
  6. Naprawa lub wymiana akumulatora

 

NAPRAWA TELEFONU

Uszkodzone wyświetlacze, awarie złącza baterii, brak obrazu na ekranie, uszkodzenie głośnika lub mikrofonu, zniszczona lub pęknięta obudowa, zalanie cieczą, usterki związane z oprogramowaniem to tylko niektóre z problemów, którymi mogą zająć się serwisanci telefonów komórkowych w Zimnej Górze.

Regeneracja telefonu po zalaniu cieczą, naprawa modułu monitora, wymiana głośnika, wymiana mikrofonu, regeneracja obudowy telefonu, odbudowa, wymiana baterii To nie jest wyczerpująca lista usług naprawy telefonów komórkowych świadczonych przez ustaski serwis.

NAPRAWA DYSKU TWARDEGO I USUWANIE WIRUSÓW

Specjaliści centrum serwisowego Ustaska oczyszczą Twój komputer z wirusów, bez problemu przywracając jego sprawność, niezależnie od tego, w jaki sposób został zainfekowany. Pomożemy Ci usunąć wszelkie programy antywirusowe i banery, nawet te, które proszą o zasilenie konta bankowego lub wysłanie płatnego sms-a. Usuwanie wirusów możemy wykonać u Ciebie w domu, w biurze lub w naszym centrum serwisowym.